ZDOLA 02/2009: Krize

Vítáme čtenáře/ky na stránkách druhého čísla našeho zpravodaje „Zdola“, který jsme se rozhodli vydat nejen u příležitosti 1.máje, pro nás anarchisty/ky významného dne upomínajícího minulé, současné a budoucí boje lidí za lepší svět. Doufáme, že jsme naše čtenáře/ky a sympatizanty/ky mile překvapili vydáním dalšího čísla v tak krátké době.

Pokládali jsme za svoji povinnost vyjádřit se k současným problémům, které nás nyní nejvíce sužují - tedy ekonomická krize se všemi svými negativními důsledky, které dopadnou pouze na bedra obyčejných lidí, nikoliv těch jenž jsou za ní zodpovědní.

Zastáváme názor, že nemusíme bez boje skládat ruce do klína a nechat rozhodování o našem osudu hrstce politiků a boháčů. Přinášíme vám naše vlastní pohledy na to, jak se problémům postavit a zařídit se podle svých vlastních potřeb a zájmů. Jako alternativu ke krizi předkládáme samosprávu zaměstnanců na pracovištích a sebeorganizaci pracujících nekompromisně prosazující své vlastní zájmy. My krizi nezpůsobili, proto nevidíme jediný důvod, proč bychom za ní měli platit.

Chcete pomoci s šířením „Zdola“ a anarchistických myšlenek ve svém okolí, na pracovištích či ve škole? V takovém případě nám napiště na náš e-mail.

http://csaf.cz/kontakt.php

zdola2009-02-titulka-button.png
AttachmentSize
zdola2009-02.pdf1.49 MB

Reply

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Incorrect please try again
Enter the words above: Enter the numbers you hear: